Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.36 Stan prawny

Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.36 Stan prawny

Kategorie:

Zeszyt testów i ćwiczeń przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do części pisemnej i praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.36: Prowadzenie rachunkowości.Zadania egzaminacyjne opracowane zostały zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych oraz zgodnie z przyjętą strukturą egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.36. W jego części praktycznej oraz 6 testów składających się z 40 zadań do części pisemnej egzaminu. Zaproponowane zadania do etapu pisemnego zawierają testy wielokrotnego wyboru.Publikacja opracowana zgodnie z nową podstawą programową dla zawodu technik ekonomista dla kształcenia w zakresie kwalifikacji A.36 (Prowadzenie rachunkowości). Stanowi materiał pomocniczy, wspomagający edukację, niepodlegający procedurze dopuszczenia do użytku szkolnego przez Ministra Edukacji Narodowej.

Jeżeli chcesz kupić Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.36 Stan prawny w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/zeszyt-testow-i-cwiczen-przygotowujacych-do-egzaminu-potwierdzajacego-kwalifikacje-a-36-stan-prawny-isbn-9788360045510/322024