Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Zasady żywienia Część 1 Podręcznik do nauki zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych.

Zasady żywienia Część 1 Podręcznik do nauki zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych.

Kategorie:

Znany i lubiany podręcznik, który starannie omawia składniki pokarmowe i ich rolę w żywieniu człowieka. Dokładne schematy i przystępne wyjaśnienia ułatwiają zrozumienie skomplikowanej tematyki biochemicznej.

Podkreśla znaczenie właściwego odżywiania się i przestrzega przed często popełnianymi w tym zakresie błędami. Publikacja omawia układ pokarmowy i metabolizm poszczególnych składników żywnościowych.

Następnie wprowadza w zagadnienia gospodarki energetycznej organizmu, związanym z nią zapotrzebowaniem na poszczególne składniki oraz normami żywieniowymi. Podręcznik odwołuje się do najnowszych zaleceń dietetyków. Treść urozmaica bogaty materiał zdjęciowy. Pytania i polecenia pomagają samodzielnie sprawdzić poziom opanowanej wiedzy.

Jeżeli chcesz kupić Zasady żywienia Część 1 Podręcznik do nauki zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych. w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/zasady-zywienia-czesc-1-podrecznik-do-nauki-zawodu-technik-zywienia-i-uslug-gastronomicznych--isbn-9788302152580/345940