Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Zagrożenia w środowisku pracy i ocena ryzyka zawodowego. Kwalifikacja Z.13.3. Ocenianie ryzyka zawod

Zagrożenia w środowisku pracy i ocena ryzyka zawodowego. Kwalifikacja Z.13.3. Ocenianie ryzyka zawod

Kategorie:

Podręcznik do nauczania w zawodzie technik bezpieczeństwa i higieny pracy realizujący treści z zakresu trzeciej części kwalifikacji Z.13 (Ocenianie ryzyka zawodowego).
W publikacji zawarto treści dotyczące przepisów prawa odnoszących się do oceny ryzyka zawodowego, metod redukcji ryzyka zawodowego, a także rozróżniania czynników fizycznych, chemicznych, biologicznych i psychofizycznych występujących w środowisku pracy.
Podręcznik prezentuje wiedzę i uczy umiejętności związanych z identyfikowaniem czynników szkodliwych dla zdrowia, uciążliwych i niebezpiecznych, wykonywaniem badań i pomiarów czynników środowiska pracy, ocenianiem poziomu ryzyka zawodowego oraz sporządzaniem dokumentacji analizy i oceny zagrożeń.
Liczne rysunki, schematy i zdjęcia ułatwią uczniom zrozumienie opisanych treści.

Jeżeli chcesz kupić Zagrożenia w środowisku pracy i ocena ryzyka zawodowego. Kwalifikacja Z.13.3. Ocenianie ryzyka zawod w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/zagrozenia-w-srodowisku-pracy-i-ocena-ryzyka-zawodowego-kwalifikacja-z-13-3-ocenianie-ryzyka-zawod-isbn-9788302150135/351164