Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Wykonywanie zapraw murarskich i tynkarskich oraz mieszanek betonowych Kwalifikacja B.18.1 Podręcznik

Wykonywanie zapraw murarskich i tynkarskich oraz mieszanek betonowych Kwalifikacja B.18.1 Podręcznik

Kategorie:

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodach technik budownictwa na podbudowie kwalifikacji B.18 i murarz-tynkarz z zakresu pierwszej części kwalifikacji B.18 (Wykonywanie zapraw murarskich i tynkarskich oraz mieszanek betonowych). Autorka podręcznika wyczerpująco omówiła zagadnienia związane z wykonaniem zapraw murarskich, tynkarskich i mieszanek betonowych, ze sporządzaniem przedmiaru robót oraz kalkulacji kosztów ich wykonania. Ponadto przedstawiła sposoby posługiwania się dokumentacją projektową oraz normami i specyfikacjami technicznymi. Wyjaśniła też zasady oceny jakości wykonania zapraw murarskich i tynkarskich oraz mieszanek betonowych. Treści teoretyczne wsparła licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami. Dla nauczycieli dostępne są bezpłatne materiały metodyczne – do pobrania w Klubie Nauczyciela.

Jeżeli chcesz kupić Wykonywanie zapraw murarskich i tynkarskich oraz mieszanek betonowych Kwalifikacja B.18.1 Podręcznik w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/wykonywanie-zapraw-murarskich-i-tynkarskich-oraz-mieszanek-betonowych-kwalifikacja-b-18-1-podrecznik-isbn-9788302146633/281489