Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej. Kwalifikacja M.20.1. Podrę

Wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej. Kwalifikacja M.20.1. Podrę

Kategorie:

Podręcznik do nauki zawodów technik mechanik oraz ślusarz, realizujący treści z zakresu pierwszej części kwalifikacji M. 20 (Wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej). W podręczniku przedstawiono charakterystykę materiałów stosowanych do wykonywania elementów maszyn, urządzeń i narzędzi oraz problematykę pomiarów warsztatowych w procesie wykonywania elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej. W książce omówiono również zasady przygotowania procesów obróbki ręcznej oraz zaprezentowano rodzaje obróbki ręcznej i ich charakterystykę. Pytania i zadania na końcu działów i rozdziałów pozwalają dostrzegać problemy i inspirują uczniów do samodzielnej pracy.

Jeżeli chcesz kupić Wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej. Kwalifikacja M.20.1. Podrę w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/wykonywanie-elementow-maszyn-urzadzen-i-narzedzi-metoda-obrobki-recznej-kwalifikacja-m-20-1-podre-isbn-9788302149856/351155