Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Wot i my Po nowomu 1 ćwiczena . Nowa Podstawa Programowa 2019 - (PP)

Wot i my Po nowomu 1 ćwiczena . Nowa Podstawa Programowa 2019 - (PP)

Kategorie:

Zeszyt ćwiczeń WOT I MY PO NOWOMU 1 zawiera bogaty wybór ćwiczeń utrwalających materiał leksykalny i struktury gramatyczne, wprowadzone w podręczniku. Podobnie jak podręcznik zeszyt ćwiczeń zapewnia optymalne dostosowanie do dwóch wariantów podstawy programowej (III.2.0 i III.2). Zawiera specjalne treści dla uczniów początkujących, jak i kontynuujących naukę – zadania o podwyższonym stopniu trudności. Jest to zupełnie nowy materiał ćwiczeniowy, zmieniony w 100% w stosunku do poprzedniego wydania WOT I MY!. Zeszyt ćwiczeń WOT I MY PO NOWOMU 1 to różnorodne ćwiczenia uzupełniające do podręcznika i wspierające pracę nad wszystkimi elementami komunikacji. Zadania podzielone są na grupy ćwiczeń leksykalnych, gramatycznych i komunikacyjnych. Na końcu każdego rozdziału w zeszycie ćwiczeń uczeń znajdzie test do samooceny (wraz z kluczem odpowiedzi), który pomaga powtórzyć materiał i rozwija umiejętność samodzielnego uczenia się. Szkoła ponadpodstawowa.

Jeżeli chcesz kupić Wot i my Po nowomu 1 ćwiczena . Nowa Podstawa Programowa 2019 - (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/wot-i-my-po-nowomu-1-cwiczena--nowa-podstawa-programowa-2019---pp--isbn-9788326230318/535292