Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Wir smart 5 (2021). Smartbuch (Klasa VIII wg NPP)

Wir smart 5 (2021). Smartbuch (Klasa VIII wg NPP)

Kategorie:

Wir smart to nowa odsłona bestselleru do nauki języka niemieckiego w szkole podstawowej w klasach IV-VIII. Wir smart to pięciotomowy kurs języka niemieckiego dla klas IV–VIII szkoły podstawowej. Wir smart jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w klasie IV, jak i kontynuujących po klasach I–III szkoły podstawowej. Wir smart to zarówno sprawdzone i cenione formy pracy zaprezentowane w nowej szacie graficznej, jak i nowoczesne i całkowicie nowe rozwiązania zgodne z filozofią smart.

Wir smart SMARTBUCH to rozszerzony zeszyt ćwiczeń oferujący:

Bogactwo ćwiczeń i zadań do podręcznika:

Ćwiczenia i zadania utrwalające oraz systematyzujące wiedzę do każdego rozdziału podręcznika:

Zestaw zadań leksykalnych, gramatycznych, trening pisania oraz zadania na rozumienie ze słuchu.

Lekcje z Filmem:

W każdym module zostały zamieszczone cztery lekcje z filmami ,,FilmBOX". Oglądając filmy, uczeń utrwala tematy przedstawione w danym module, a przy tym doskonale się bawi i poznaje życie codzienne swoich rówieśników z krajów niemieckojęzycznych oraz ich kulturę.

Kącik egzaminacyjny ,,Examensecke": Każdy rozdział uatrakcyjnia zadanie na rozumienie tekstu pisanego w formacie egzaminacyjnym.

Kącik gier ,,Spielecke": Zestaw ćwiczeń wzbogaca w każdym rozdziale sekcja ,,Spielecke" składająca się z ćwiczenia do wykonania w parach.

Jeżeli chcesz kupić Wir smart 5 (2021). Smartbuch (Klasa VIII wg NPP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/wir-smart-5-2021--smartbuch-klasa-viii-wg-npp--isbn-9788381653015/656395