Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Wir smart 4. Język niemiecki dla klasy 7 szkoły podstawowej. Smartbuch. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń

Wir smart 4. Język niemiecki dla klasy 7 szkoły podstawowej. Smartbuch. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń

Kategorie:

Wir smart to pięciotomowy kurs języka niemieckiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w klasie 4, jak i kontynuujących ją po klasach 1-3 szkoły podstawowej.

Kurs jest zgodny z Podstawą programową kształcenia ogólnego z 14 lutego 2017 r. i w pełni realizuje jej założenia w zakresie:

• przygotowania ucznia do posługiwania się środkami językowymi,

• rozumienia wypowiedzi w języku obcym,

• tworzenia wypowiedzi i reagowania na nie,

• przetwarzania wypowiedzi.

Kurs kształci umiejętność swobodnego porozumiewania się oraz daje możliwość opanowania podstaw gramatyki i słownictwa. Słownictwo i gramatyka są w kursie przystępnie wytłumaczone, a proponowane zadania – dostosowane do rzeczywistych możliwości uczniów. Dzięki temu są oni w stanie rozwiązać każde ćwiczenie.

Kurs został oparty na podstawach metodologicznych gramatyki porównawczej, co powinno zachęcić uczniów do konfrontowania języków (obcego i ojczystego) i refleksyjnego (a nie tylko automatycznego) ich używania.

Jeżeli chcesz kupić Wir smart 4. Język niemiecki dla klasy 7 szkoły podstawowej. Smartbuch. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/wir-smart-4-jezyk-niemiecki-dla-klasy-7-szkoly-podstawowej-smartbuch-rozszerzony-zeszyt-cwiczen-isbn-9788381651547/553235