Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Wir smart 3 (2019) Zeszyt ćwiczeń Smartbuch-wersja rozszerzona kl.6

Wir smart 3 (2019)  Zeszyt ćwiczeń Smartbuch-wersja rozszerzona kl.6

Kategorie:

Wir smart jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w klasie IV, jak i kontynuujących po klasach I–III szkoły podstawowej.

Realizacja treści kursu umożliwia uczniom opanowanie języka na poziomie A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i przystąpienie do międzynarodowych egzaminów językowych Fit in Deutsch 1 i Fit in Deutsch 2 oraz KID 1 i KID 2.

Kurs Wir smart kładzie szczególny nacisk na nabycie i doskonalenie umiejętności swobodnego porozumieniwania się i jednocześnie zapewnia uczniom opanowanie podstaw słownictwa i gramatyki. Atutem kursu jest kształtowanie w uczniach świadomości językowej dzięki pokazaniu podobieństw i różnic między językiem polskim i niemieckim.

Kurs Wir smart to zaproszenie do poznania życia niemieckiej rodziny Malin, bohaterów kursu. Uczniowie poznają codzienność członków rodziny Malin z Augsburga i mogą ją porównać z własną rzeczywistością.

Wir smart SMARTBUCH to rozszerzony zeszyt ćwiczeń oferujący szereg narzędzi umożliwiających skuteczną i przyjemną naukę. Bogactwo ćwiczeń i zadań do podręcznika, ćwiczenia i zadania utrwalające oraz systematyzujące wiedzę do każdego rozdziału podręcznika, zestaw zadań leksykalnych, gramatycznych, trening pisania oraz zadania na rozumienie ze słuchu.

Lekcje z filmem. W każdym module zostały zamieszczone cztery lekcje z filmami filmBOX. Oglądając filmy, uczeń utrwala tematy przedstawione w danym module, a przy tym doskonale się bawi i poznaje życie codzienne swoich rówieśników z krajów niemieckojęzycznych oraz ich kulturę.

Lekcję z piosenką Wir singen. Każdy rozdział uatrakcyjnia lekcja z piosenką, której tekst odnosi się tematycznie do materiału danego rozdziału.

Kącik gier Spielecke. Zestaw ćwiczeń wzbogaca w każdym rozdziale sekcja Spielecke składająca się z ćwiczenia do wykonania w parach.

 

Jeżeli chcesz kupić Wir smart 3 (2019) Zeszyt ćwiczeń Smartbuch-wersja rozszerzona kl.6 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/wir-smart-3-2019--zeszyt-cwiczen-smartbuch-wersja-rozszerzona-kl-6-isbn-9788380638785/534889