Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Wir smart 1 (2017) Podręcznik Klasa 4

Wir smart 1 (2017) Podręcznik Klasa 4

Kategorie:

Podręcznik "Wir Smart 1" jest bestsellerem w dziedzinie nauczania języka niemieckiego. Dzięki poruszanym tematom i zadaniom dopasowanym do uczniów szkół podstawowych stanowi idealne uzupełnienie zajęć.

"Wir Smart 1. Język niemiecki dla klasy IV szkoły podstawowej. Podręcznik" świetnie sprawdzi się zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem obcym, jak i też dla tych, którzy ją kontynuują. Treści znajdujące się w książce poruszają różnorodne tematy z życia codziennego, dzięki czemu przygotowują do podjęcia realnej rozmowy z native speakerem języka niemieckiego. Poziom trudności tekstów oraz zadań jest przygotowany dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej. Zmusza on do podjęcia pracy własnej i intensywnej nauki, nie jest jednak demotywujący.

"Wir Smart 1. Język niemiecki dla klasy IV szkoły podstawowej. Podręcznik" jest kursem języka niemieckiego składającym się z 5 tomów. Po przerobieniu książki, opanowaniu tematów i sumiennym wykonaniu zadań osiąga się poziom A2 znajomości języka obcego. Zapewnia to możliwość porozumiewania się w danym języku w sytuacjach z życia codziennego oraz bezproblemowe wykonywanie rutynowych czynności podczas pobytu za granicą (jak na przykład zrobienie zakupów)

Autorzy podręcznika - Aleksandra Kubicka, Ewa Książek-Kempa, Ewa Wieszczeczyńska, Giorgio Motta oraz Barbara Kania - stworzyli książkę, która łączy w sobie ich wiedze i doświadczenie oraz sprawia, że przeprowadzanie lekcji w szkole staje się łatwiejsze i bardziej uporządkowane.

Jeżeli chcesz kupić Wir smart 1 (2017) Podręcznik Klasa 4 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/wir-smart-1-2017-podrecznik-klasa-4-isbn-9788380634060/467490