Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Wielka Przygoda Klasa 3 Podręcznik część 2 zintegrowany edycja 2022-2024

Podręcznik do klasy 3 cz. 2 z serii „Wielka Przygoda” zawiera treści z edukacji polonistycznej i społecznej. Pozwala doskonalić umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz wypowiadania się w formie ustnej i pisemnej; pogłębia wiedzę z zakresu ortografii i nauki o języku; kształtuje kompetencje społeczne i rozwija samodzielne myślenie dziecka. Zachęca do czytania dzięki pięknie zilustrowanym, różnorodnym i ciekawym tekstom. Wprowadza dziecko w świat wartości poprzez wychowawcze teksty, inspirujące do twórczej rozmowy i wyciągania wniosków. Przybliża dziecku świat zasad i reguł ortograficznych dzięki cyklowi Przygoda z ortografią, który w sposób przemyślany i stopniowy wprowadza kolejne reguły poprawnej pisowni. Kształci umiejętności językowe dziecka dzięki cyklowi Język polski bez tajemnic. Przygotowuje do samodzielnego procesu uczenia się w cyklu Uczymy się uczyć oraz rozwija umiejętność krytycznego myślenia i współpracy w grupie dzięki specjalnie opracowanym zadaniom projektowym. Inspiruje, kształtuje wrażliwość estetyczną dzięki pięknej, bogatej i różnorodnej szacie graficznej. "

Jeżeli chcesz kupić Wielka Przygoda Klasa 3 Podręcznik część 2 zintegrowany edycja 2022-2024 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/wielka-przygoda-klasa-3-podrecznik-czesc-2-zintegrowany-edycja-2022-2024-isbn-9788326744051/1415863