Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Wiedza o społeczeństwie 1 Podręcznik Branżowa szkoła 1 stopnia. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Wiedza  o społeczeństwie 1 Podręcznik Branżowa szkoła 1 stopnia. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Kategorie:

Podręcznik "Wiedza o społeczeństwie" przeznaczony jest do nauczania przedmiotu w szkole branżowej I stopnia.

Jest napisany bardzo prostym i przyjaznym dla ucznia językiem. Zawiera 23 tematy, które ujęte są w czterech działach: I. Kto i jak sprawuje władzę w Polsce? II. Jakie mamy prawa? III. Jak odnaleźć się w systemie prawnym? IV.

Dlaczego polityka publiczna jest ważna? Każdy temat składa się z kilku podrozdziałów. Jest poprzedzony pytaniem odwołującym się do informacji, które uczeń powinnien już znać. Tekst autorski uzupełniają fotografie, schematy i wykresy.

Trudniejsze pojęcia i terminy zostały wyodrębnione i wyjaśnione. Każdy temat kończy się krótkim podsumowaniem. Zawiera też zadania o różnym stopniu trudności. Niektóre z nich powinny być wykonane przez co najmniej kilkoro uczniów, najlepiej w formie projektu.

Jednym z ważnych źródeł informacji są strony internetowe organów władzy, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych. Wykaz tych stron zamieszczono na końcu podręcznika. Podręcznik ukazuje rzeczywistość polityczno-społeczną i stan prawny w Polsce na dzień 31 stycznia 2021 roku.

Jeżeli chcesz kupić Wiedza o społeczeństwie 1 Podręcznik Branżowa szkoła 1 stopnia. Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/wiedza-o-spoleczenstwie-1-podrecznik-branzowa-szkola-1-stopnia-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788374432436/654180