Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Vision 4 Zeszyt ćwiczeń z dostępem do ćwiczeń interaktywnych Online Practice oraz aplikacji Oxford Learner’s Advanced Dictionary

Vision 4 Zeszyt ćwiczeń z dostępem do ćwiczeń interaktywnych Online Practice oraz aplikacji Oxford Learner’s Advanced Dictionary

Kategorie:

Vision 4. Workbook + kod online

Zeszyt ćwiczeń jest częścią pięciopoziomowego kursu dla szkoły średniej przygotowującego do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Jest uzupełnieniem do podręcznika Vision 4 i pomaga w nauce zagadnień gramatycznych, słownictwa i wszystkich sprawności językowych potrzebnych uczniom do zdania matury oraz w życiu codziennym.

Zeszyt ćwiczeń

  • Ćwiczenia konsolidujące materiał z lekcji.

  • W każdym rozdziale specjalna sekcja How to learn vocabulary z ćwiczeniami słówek wprowadzonych w podręczniku i prezentująca strategie uczenia się.

W zeszycie ćwiczeń znajduje się kod dostępu do aplikacji Oxford Advanced Learner’s Dictionary .


Najważniejsze cechy kursu

  • INNOWACJA w nauczaniu i utrwalaniu słownictwa - metoda oparta na najnowszych badaniach.

  • ROZWÓJ kompetencji kluczowych w lekcjach Life Skills i zadaniach Mediation.

  • WSPARCIE dla uczniów o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych - strategie egzaminacyjne i wyjaśnienia gramatyczne w języku polskim.

  • Teacher’s Resource Centre to wszystkie zasoby w jednym miejscu w sieci.

  • Classroom Presentation Tool - oprogramowanie na tablice interaktywne do użytku online i offline.

Jeżeli chcesz kupić Vision 4 Zeszyt ćwiczeń z dostępem do ćwiczeń interaktywnych Online Practice oraz aplikacji Oxford Learner’s Advanced Dictionary w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/vision-4-zeszyt-cwiczen-z-dostepem-do-cwiczen-interaktywnych-online-practice-oraz-aplikacji-oxford-learner’s-advanced-dictionary-isbn-9780194120739/551855