Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

To się czyta! Podręcznik do języka polskiego dla klasy 3 branżowej szkoły I stopnia. Szkoła branżowa (PP)

To się czyta! Podręcznik do języka polskiego dla klasy 3 branżowej szkoły I stopnia. Szkoła branżowa (PP)

Kategorie:
To się czyta! Podręcznik do języka polskiego dla klasy 3 branżowej szkoły I stopnia. Szkoła branżowa

Realizuje nowatorski układ treści – tematyczny z elementami chronologii historycznoliterackiej – ułatwiający zaciekawienie uczniów i zapoznanie ich z kolejnymi okresami w historii literatury i kultury.Jest podzielony na dwie części: literacko-kulturową i językową.

Cechy podręcznika:
• Porusza tematy i problemy bliskie młodzieży poprzez odwołania do współczesnych tekstów literackich, filmów czy seriali.

• Jest dostosowany do możliwości percepcyjnych ucznia dzięki zastosowanym rozwiązaniom dydaktycznym, m.in. uporządkowanej strukturze tematów, atrakcyjnym infografikom dotyczącym ważnych i ciekawych zagadnień, prostym schematom przedstawiającym wybrane treści, poleceniom formułowanym zrozumiałym językiem.

• Ukazuje powiązania między różnymi dziedzinami twórczości dzięki stronom „Ukryte w dziele sztuki” prezentującym dzieła malarskie czy instalacje artystyczne poruszające ważne współczesne tematy.

• Umożliwia utrwalenie wiedzy za pomocą czytelnych schematów oraz ćwiczeń podsumowujących.

• Uświadamia rolę języka w życiu codziennym i zawodowym dzięki treściom zawartym w części poświęconej kształceniu językowemu.


Ilość stron: 240
Format: 17 x 24 cm
Wydawnictwo: NOWA ERA
Jeżeli chcesz kupić To się czyta! Podręcznik do języka polskiego dla klasy 3 branżowej szkoły I stopnia. Szkoła branżowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/to-sie-czyta-podrecznik-do-jezyka-polskiego-dla-klasy-3-branzowej-szkoly-i-stopnia-szkola-branzowa-pp--isbn-9788326740626/654390