Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

To jest chemia 1 Zakres Podstawowy Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP)

To jest chemia 1 Zakres Podstawowy Nowa Podstawa Programowa 2019. Szkoła ponadpodstawowa

"To jest chemia" - podręcznik ze zbiorem zadań. Część 1 obejmuje treści z chemii ogólnej i nieorganicznej. Na początku każdego  działu  w elemencie „To było w szkole podstawowej!” mamy przypomnienie  podstaw chemii oraz  zrozumienie i przyswojenie nowych zagadnień. W ramkach„Jest na to sposób!” poznajemy sposoby i metody zapamiętywania pojęć związanych z danym tematem. Podręcznik "To jest chemia" rozwija umiejętność projektowania doświadczeń chemicznych, opisywania obserwacji i formułowania wniosków dzięki dokładnie opisanym eksperymentom z wyróżnionymi obserwacjami i wnioskiem. Kształci umiejętności obliczeniowe za pomocą przykładów z „Planem rozwiązywania” tłumaczących krok po kroku sposoby rozwiązywania zadań. Umożliwia zrozumienie złożonych procesów dzięki infografikom „Krok po kroku”. Ułatwia powtórzenie materiału do sprawdzianów dzięki „Podsumowaniom w formie pytań i odpowiedzi” oraz przekrojowym zadaniom do działów „Sprawdź, czy potrafisz”. Zapewnia systematyczne ćwiczenie kluczowych umiejętności.
Do podręcznika dołączony „Zbiór zadań” zawiera ponad 200 zadań do wszystkich działów z chemii ogólnej i nieorganicznej, uporządkowanych zgodnie z zasadą stopniowania trudności i podzielonych według zagadnień istotnych w kształceniu chemii.

Liczba stron: 320
Format: 17.0 x 24.0 cm
Wydawnictwo: NOWA ERA

Jeżeli chcesz kupić To jest chemia 1 Zakres Podstawowy Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/to-jest-chemia-1-zakres-podstawowy-nowa-podstawa-programowa-2019-pp--isbn-9788326735677/533378