Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

To jest chemia 1 Karty Pracy Ucznia Zakres Podstawowy Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP)

To jest chemia 1 Karty Pracy Ucznia Zakres Podstawowy Nowa Podstawa Programowa 2019. Szkoła ponadpodstawowa

Podręczniki i karty pracy z serii “To jest chemia” to kompleksowy zbiór wiedzy zarówno z zakresu podstawowych informacji, jak i zaawansowanej wiedzy. Dzięki odpowiednio dopasowanej strukturze tematów i układzie publikacji, przyswajanie treści jest przyjemne i ciekawe. Podręcznik zawiera liczne grafiki, infografiki i rysunki, które pomagają zrozumieć trudne procesy chemiczne, zachodzące w otaczającym nas świecie. Po każdym z rozdziałów pojawia się zakładka “Podsumowanie”, dzięki której nauka do sprawdzianów i utrwalenie wiadomości jest jeszcze łatwiejsze. Publikacje posiadają także liczne zadania i sposoby na ich rozwiązanie oraz treningi maturalne. W publikacji znajdują się proste zadania dla początkujących chemików oraz bardziej rozbudowane - wszystkie z kompleksowym wyjaśnieniem i wskazówkami ich  przeprowadzania. Karty laboratoryjne z kolei kształcą umiejętność rozwiązywania zadań dotyczących opisu, projektowania i prezentacji wyników doświadczeń.
Dzięki kodom dostępu do serwisu docwiczenia.pl możliwa jest obserwacja przeprowadzonych doświadczeń, co wpływa na proces przyswajania wiedzy.doświadczenia moga być wykonywane samodzielnie lub podczas lekcji pod opieką nauczyciela.

Publikacja rozwijaja umiejętność rozwiązywaniu zadań obliczeniowych dzięki przykładom rozwiązanym. Przed sprawdzianem można skorzystać z kart powtórzeniowych zamieszczonych po każdym dziale.

Ilość stron; 144
Format: 20 x 26,5 cm
Wydawnictwo: NOWA ERA
Jeżeli chcesz kupić To jest chemia 1 Karty Pracy Ucznia Zakres Podstawowy Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/to-jest-chemia-1-karty-pracy-ucznia-zakres-podstawowy-nowa-podstawa-programowa-2019-pp--isbn-9788326736582/533759