Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Teraz egzamin 2022 /2023język polski exam preparation repetytorium dla klasy 8 szkoły podstawowej

Nowa edycja Repetytorium „Teraz egzamin ósmoklasisty. Język polski” do szkoły podstawowej umożliwia przygotowanie do egzaminu w roku szkolnym 2021–2022, a ponadto utrwalenie wszystkich zagadnień z podstawy programowej poprzez rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych.

Zamieszczony w publikacji materiał ułatwia weryfikowanie postępów: porcje wiedzy do powtórki mają zastosowanie w propozycjach zadań typu egzaminacyjnego. Materiały można wykorzystać do pracy na lekcji (podczas realizacji bieżącego materiału oraz powtórek egzaminacyjnych), w domu i na zajęciach dodatkowych.

Pozwala uporządkować i sprawnie powtórzyć wymagane na egzaminie treści przedmiotowe dzięki pigułkom wiedzy z nauki o literaturze i języku. Systematyzuje wiedzę o utworach pod kątem egzaminu dzięki funkcjonalnym opracowaniom wszystkich lektur obowiązkowych dla klas 4–8 (zawiera streszczenia wszystkich lektur, charakterystyki postaci oraz omówienie najważniejszych motywów literackich).

Ułatwia kształcenie umiejętności analizy i interpretacji tekstów literackich poprzez samouczki. Przygotowuje do analizy tekstów ikonicznych w kontekście lektur. Rozwija umiejętności retoryczne dzięki praktycznym informacjom o środkach retorycznych oraz zadaniom. Skutecznie przygotowuje do tworzenia różnych form wypowiedzi pisemnych za pomocą szczegółowych instrukcji pisania wypracowań wraz z przykładami ich realizacji oraz ćwiczeń krok po kroku. Przybliża strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych poprzez praktyczne wskazówki do zestawów poleceń po każdej pigułce wiedzy.

Jeżeli chcesz kupić Teraz egzamin 2022 /2023język polski exam preparation repetytorium dla klasy 8 szkoły podstawowej w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/teraz-egzamin-2022-2023jezyk-polski-exam-preparation-repetytorium-dla-klasy-8-szkoly-podstawowej-isbn-9788326741548/654364