Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Super Heroes Podręcznik do języka angielskiego dla sześciolatków

Podręcznik dla sześciolatków do języka angielskiego.

Podręcznik zaprasza dzieci do nauki poprzez zabawę wraz z piątką bohaterów: czwórką dzieci i szczurkiem Mattem. Bohaterowie przeżywają przygody, które stwarzają doskonały kontekst językowy do nauki komunikacji za pomocą fraz i krótkich zdań. Co wyróżnia podręcznik „Super Heroes”?

• Nowe słownictwo i struktury językowe przeplatają się z wyrazami i zdaniami, które zostały wcześniej poznane, aby ułatwić ich zapamiętanie.

• W podręczniku znajdą się naklejki, minikarty wyrazowe z nowym słownictwem oraz wypychanki z bohaterami do ćwiczeń na komunikację i reagowanie językowe.

• Dzieci będą mogły przechowywać dodatkowe materiały w przyklejonej do okładki kopercie.

• Nagrania towarzyszą dzieciom w nauce na każdej lekcji. Piosenki i rymowanki pozwalają zapamiętać nowe słownictwo i struktury językowe, wspomagając naukę metodą TPR. Są dostępne również w wersji karaoke.

• Minidialogi wspierają ćwiczenie reagowania językowego w różnych sytuacjach. Opisy pozwalają rozwijać kompetencje rozumienia ze słuchu.

• Nagrania audio pod postacią kodów QR, które pozwolą dzieciom na ich odsłuchanie nawet w domu

Jeżeli chcesz kupić Super Heroes Podręcznik do języka angielskiego dla sześciolatków w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/super-heroes-podrecznik-do-jezyka-angielskiego-dla-szesciolatkow-isbn-9788326738760/553202