Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Spotkania z fizyką. Klasa 8. Zeszyt ćwiczeń do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń ułatwiający naukę rozwiązywania różnych typów zadań oraz planowania i wykonywania doświadczeń.

Zapewnia skuteczną naukę rozwiązywania zadań dzięki licznym zadaniom różnego typu, m.in. Na dobry początek – dla tych, którzy potrzebują więcej ćwiczeń, oraz Dla dociekliwych – dla tych, którzy szukają zadań nietypowych lub o podwyższonym stopniu trudności.

Uczy planowania i wykonywania prostych doświadczeń, za pomocą Dziennika laboratoryjnego oraz Zadań doświadczalnych.

Rozbudza zainteresowanie fizyką dzięki elementowi Korzystam z informacji, zawierającemu ciekawe treści połączone z zadaniami.

Odsyła do dodatkowych zadań, przykładów, doświadczeń oraz filmów z doświadczeniami, za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.

Ułatwia utrwalanie wiedzy i przygotowania do egzaminu ósmoklasisty dzięki nowym elementom znajdującym się na końcu każdego z działów: Sposób na zadanie oraz Sprawdź, czy potrafisz.

Jeżeli chcesz kupić Spotkania z fizyką. Klasa 8. Zeszyt ćwiczeń do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/spotkania-z-fizyka-klasa-8-zeszyt-cwiczen-do-fizyki-dla-klasy-osmej-szkoly-podstawowej-isbn-9788326742255/654048