Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

SkillsWork B1-C1 Teacher's Book

SkillsWork jest doskonałą publikacją dla nauczycieli i kursantów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności językowe na poziomie średnio zaawansowanym i wyżej. Jest to podręcznik motywujący kursantów do nauki poprzez obecność licznych, angażujących ćwiczeń oraz ich ciekawej tematyce.

Publikacja może być wykorzystana jako wiodący podręcznik kursowy, ale także jako materiał uzupełniający kurs językowy. Podzielona jest na 40 ciekawych lekcji, wypełnionych ćwiczeniami rozwijającymi mówienie, słuchanie, pisanie oraz czytanie – czyli praktyczne umiejętności językowe.

Dodatkowe zalety SkillsWork:

Dostarcza wielu okazji do rozwijania zasobu słów uczniów – zarówno słownictwa aktywnego, jak i pasywnego. Kładzie nacisk na kolokacje, związki frazeologiczne, słowotwórstwo, idiomy oraz rejestr językowy.
Znaleźć można w nim szerokie spektrum ćwiczeń – od dyskusji danego tematu w grupie po zadania domowe dla poszczególnych kursantów.
Zawiera praktyczne zadania związanie z pisaniem i mówieniem w sytuacjach, w których mogą znaleźć się kursanci – w pracy, na uczelni czy w czasie egzaminu. Znajdują się też w niej ćwiczenia dotyczące pisania listów, recenzji, korespondencji elektronicznej, raportów.
Jeżeli chcesz kupić SkillsWork B1-C1 Teacher's Book w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/skillswork-b1-c1-teachers-book-isbn-9783125013452/519025