Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Skarbonka świnka

Dla dzieci w wieku od 8 lat

Skarbonka w kształcie świnki to klasyczny i uroczy sposób na oszczędzanie pieniędzy. Ta urocza i funkcjonalna skarbonka jest idealna dla dzieci i dorosłych, którzy chcą zachęcić siebie lub innych do oszczędzania na przyszłe cele.

Skarbonka wykonana jest  ceramiki , która jest odporna na uszkodzenia. Jest ozdobiona uroczym wzorem w kształcie świnki, z detalami, takimi jak uszy, oczy, nozdrza i ogon, które dodają jej uroku i charakteru.

Skarbonka posiada otwór na monety lub banknoty na górze, przez który można wrzucać pieniądze do wnętrza. Często ma także zamek lub zakrętkę na spodzie, które pozwalają na łatwe otwieranie i zamykanie, co ułatwia dostęp do oszczędności, gdy jest to potrzebne.

Skarbonka w kształcie świnki nie tylko spełnia funkcję praktycznego pojemnika na oszczędności, ale także zachęca do oszczędzania poprzez zabawę i estetykę. Jej uroczy design i kształt sprawiają, że jest atrakcyjna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co może motywować do regularnego odkładania pieniędzy na przyszłe cele, takie jak zakupy, wakacje czy oszczędzanie na przyszłość.

Skarbonka w kształcie świnki to nie tylko praktyczny sposób na oszczędzanie pieniędzy, ale także urocza dekoracja, która może stanowić piękny element wystroju wnętrza, dodając mu uroku i charakteru. Jest to również piękny prezent dla dzieci czy innych bliskich osób, które mogą cieszyć się zarówno z jej praktycznego zastosowania, jak i uroczego wyglądu.

Jeżeli chcesz kupić Skarbonka świnka w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/skarbonka-swinka-ean-8906022394139/387783