Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Schritte International Neu 1 Podręcznik + odzwierciedlenie w formie pdf wyd. 2020

Schritte International Neu 1 Podręcznik + odzwierciedlenie w formie pdf wyd. 2020

Kategorie:

Schritte international Neu (edycja polska) to nowa odsłona znanego, renomowanego podręcznika Schritte international o udowodnionej skuteczności przeznaczona dla szkół ponadpodstawowych i dostosowana do wymogów nowej podstawy programowej. Podręcznik został opracowany przez zespół doświadczonych niemieckich autorów, co stanowi gwarancję jakości i autentyczności języka. Atutem serii jest unikalna, sprawdzona struktura krok po kroku, która umożliwia zachowanie odpowiedniej równowagi pomiędzy wprowadzaniem nowego materiału a jego powtarzaniem i utrwalaniem. Co wyróżnia serię Schritte international Neu: – bogata obudowa multimedialna: pokazy slajdów i materiały video do każdej lekcji (dostępne na płytach CD i DVD) ułatwiają zapamiętywanie materiału i stwarzają możliwość uczenia wielokanałowego, – dodatkowe, bezpłatne materiały dostępne w serwisie www.staffroom.pl, – elastyczne rozwiązania dla klas o zróżnicowanym poziomie umiejętności. Do podręcznika dostępny jest również zeszyt ćwiczeń, zawierający m.in. zadania komunikacyjne nawiązujące do kontekstu zawodowego (Fokus Beruf) oraz dla chętnych zadania w formacie maturalnym (Fokus Training).

Jeżeli chcesz kupić Schritte International Neu 1 Podręcznik + odzwierciedlenie w formie pdf wyd. 2020 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/schritte-international-neu-1-podrecznik--odzwierciedlenie-w-formie-pdf-wyd-2020-isbn-9780000009456/553665