Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników. Matura 2023 Tom 1. Poziom podstawowy z materiałem rozszerzonym + eBook.

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników. Matura 2023 Tom 1. Poziom podstawowy z materiałem rozszerzonym + eBook.

Kategorie:

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników - poziom podstawowy z materiałem rozszerzonym (Tom 1)

Jest to tom 1 wydania dwutomowego, wraz z kodem dającym dostęp do wersji interaktywnej repetytorium oraz dodatkowych zasobów na platformie eDesk - w tym ćwiczeń , filmów i powtórek.

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników występuje w dwóch wersjach: wydaniu dwutomowym oraz jednotomowym.

Tom 1 wydania dwutomowego (przeznaczony na drugi semestr klasy przedmaturalnej) obejmuje 6 rozdziałów: 1. Człowiek 2. Dom 3. Szkoła 4. Praca 5. Życie rodzinne i towarzyskie 6. Żywienie

Nowe repetytoria Pearson to gwarancja rzetelnego przygotowania egzaminacyjnego, znanego z poprzednich wydań publikacji egzaminacyjnych, oraz wyjątkowo angażującego materiału, który docenili nauczyciele i uczniowie pracujący z bestsellerowymi seriami Pearson dla szkół średnich.

Poziom podstawowy z materiałem rozszerzonym jest rekomendowany dla klas, w których większość lub wszyscy uczniowie zdają egzamin na poziomie podstawowym. Realizuje on wszystkie treści wskazane dla egzaminu na poziomie podstawowym, jednocześnie zapewniając kompletny materiał przygotowujący także do poziomu rozszerzonego, w tym wszystkie treści z podstawy programowej, zagadnienia gramatyczne oraz wszystkie typy zadań maturalnych.

Jeżeli chcesz kupić Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników. Matura 2023 Tom 1. Poziom podstawowy z materiałem rozszerzonym + eBook. w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/repetytorium-z-jezyka-angielskiego-dla-liceow-i-technikow-matura-2023-tom-1-poziom-podstawowy-z-materialem-rozszerzonym--ebook--isbn-9788366924499/1382662