Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników. Matura 2023 Poziom rozszerzony + eBook.

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników. Matura 2023 Poziom rozszerzony + eBook.

Kategorie:

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników - poziom rozszerzony z materiałem podstawowym (wydanie jednotomowe)

Jest to wydanie jednotomowe repetytorium, wraz z kodem dającym dostęp do wersji interaktywnej repetytorium oraz dodatkowych zasobów na platformie eDesk (w tym filmów, ćwiczeń i powtórek).

Nowe repetytoria Pearson to gwarancja rzetelnego przygotowania egzaminacyjnego, znanego z poprzednich wydań naszych publikacji egzaminacyjnych, oraz wyjątkowo angażującego materiału, jaki docenili nauczyciele i uczniowie pracujący z bestsellerowymi seriami Pearson dla szkół średnich.

Publikacja zawiera kod dający dostęp do wersji interaktywnej repetytorium oraz dodatkowych zasobów na platformie eDesk (w tym filmów, ćwiczeń i powtórek).

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników występuje w dwóch wersjach: wydaniu dwutomowym oraz jednotomowym. Grupom, które rozpoczną powtórki do matury dopiero w klasie maturalnej rekomendowane jest wydanie jednotomowe.

Dla kogo polecane jest repetytorium? Repetytorium poziom rozszerzony z materiałem podstawowym rekomendowane jest dla klas, w których większość lub wszyscy uczniowie zdają egzamin na poziomie rozszerzonym. Realizuje wszystkie treści wskazane dla egzaminu na poziomie rozszerzonym, jednocześnie zapewniając kompletny materiał przygotowujący także do poziomu podstawowego, w tym: wszystkie treści z podstawy programowej i zagadnienia gramatyczne oraz wszystkie typy zadań maturalnych.

 

Cechy serii: - Nowe treści obejmujące 100% zagadnień z podstawy programowej wymaganych na egzaminie z języka angielskiego, - Wszystkie typy zadań wskazane w Informatorach CKE opatrzone wskazówką i treningiem maturalnym, - 14 rozdziałów tematycznych oraz część referencyjna i gramatyczna, - Książka zawiera dokładnie to, czego potrzebuje maturzysta: modelowe wypowiedzi, banki słów i zwrotów, wyjaśnienia gramatyczne i wskazówki do pracy z arkuszem egzaminacyjnym, - Sekcje Life Skills rozwijają umiejętności pozajęzykowe, istotne w dalszej edukacji i karierze, - Interaktywna wersja repetytorium to nowe funkcjonalności i dodatkowe zasoby rozszerzające wydanie drukowane.

Jeżeli chcesz kupić Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników. Matura 2023 Poziom rozszerzony + eBook. w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/repetytorium-z-jezyka-angielskiego-dla-liceow-i-technikow-matura-2023-poziom-rozszerzony--ebook--isbn-9788378829584/1382667