Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Repetytorium do języka angielskiego Teacher's Book + DigiBook (kod) Matura 2023 Poziom rozszerzony

Pakiet obejmuje książkę nauczyciela oraz kod aktywacyjny do podręcznika cyfrowego, czyli DigiBooka. Uwaga: DigiBook dostępny maj/czerwiec 2022 r. Książka nauczyciela obejmuje pełną wersję książki ucznia z nadpisanymi odpowiedziami do zadań zamkniętych i dodatkowe sekcje: Answer Section z odpowiedziami do zadań otwartych oraz Audioscripts z zapisem nagrań. Express Publishing Repetytorium. Poziom rozszerzony to publikacja adresowana do uczniów czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum, którzy uczą się języka angielskiego w zakresie rozszerzonym, przygotowując się jednocześnie do egzaminu maturalnego.

Dzięki temu, że łączy cechy podręcznika i repetytorium, pozwala na rozwijanie umiejętności wskazanych w podstawie programowej i systematyczne poszerzanie znajomości zagadnień leksykalno-gramatycznych poznanych na różnych etapach nauki języka. Wszechstronnie rozwija słownictwo ze wszystkich 14 obszarów tematycznych wymienionych w podstawie programowej. Pozwala gruntownie powtórzyć i przećwiczyć zagadnienia gramatyczne, kładąc nacisk na poprawność językową.

Oferuje bogaty wybór różnych typów zadań otwartych i zamkniętych – w tym takich, które mogą być wykorzystane do sprawdzania umiejętności na egzaminie maturalnym (M). Zawiera wskazówki dla ucznia – Exam Tips i Exam Strategy – pomocne w opanowaniu technik wykonywania zadań na egzaminach językowych. Przejrzysty podział materiału ułatwia systematyczną naukę – każdy z 14 modułów składa się z sekcji: Vocabulary, Exam Skills Practice (Listening, Reading, Use of English, Writing, Speaking) i Vocabulary Bank. W publikacji znajdują się także działy: Exam Skills Check (do samodzielnych powtórek), Extra Speaking Practice, Writing Bank, Grammar Bank, Word Formation, Phrasal Verbs, Verbs/Adjectives/Nouns with Prepositions i Words Often Confused. Dzięki tekstom o aktualnej problematyce pomaga rozwijać wiedzę o współczesnym świecie. Zadania oznaczone jako Think, Role Play, Debate oraz ICT zachęcają do formułowania i wypowiadania własnych poglądów, pozwalają na rozwijanie umiejętności współpracy i wyszukiwania informacji w różnych źródłach. Ciekawostki Culture Spots zachęcają do poznawania kultury krajów anglojęzycznych oraz kultury Polski.

 

Komponenty serii: Student's Book + DigiBook

Teacher's Book + DigiBook

Answer Key Nagrania audio (mp3) - pliki można pobrać bezpłatnie w portalu learningclub.egis.com.pl

Oprogramowanie do tablic interaktywnych - zapowiedź wydawnicza.

Jeżeli chcesz kupić Repetytorium do języka angielskiego Teacher's Book + DigiBook (kod) Matura 2023 Poziom rozszerzony w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/repetytorium-do-jezyka-angielskiego-teachers-book--digibook-kod-matura-2023-poziom-rozszerzony-isbn-9781399207065/1400205