Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Realizacja usług w recepcji cz. 1 Kw. HGT.06.

Realizacja usług w recepcji cz. 1 Kw. HGT.06.

Kategorie:

ealizacja usług w recepcji jest wydanym w dwóch częściach podręcznikiem przeznaczonym dla uczniów szkół kształcących w zawodzie technik hotelarstwa. Publikacja została przygotowana zgodnie z aktualną podstawą programową kształcenia w tym zawodzie, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego (Dz.U. z 2019 r. poz. 991) oraz ze stanem prawnym obowiązującym w styczniu 2020 roku. Niniejszy podręcznik uwzględnia efekty kształcenia i kryteria ich weryfikacji dla kwalifikacji:

HGT.06. Realizacja usług w recepcji:

HGT.06.1. Bezpieczeństwo i higiena pracy

HGT.06.2. Podstawy hotelarstwa

HGT.06.3. Rezerwacja usług hotelarskich

HGT.06.4. Obsługa gości w recepcji

HGT.06.6. Kompetencje personalne i społeczne

HGT.06.7. Organizacja pracy małych zespołów

Podręcznik ma na celu przekazanie wiedzy i zdobycie przez ucznia umiejętności niezbędnych do obsługi gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie, w tym szczególnie w recepcji hotelowej. Treść merytoryczną podręcznika wzbogacają zdjęcia, rysunki i tabele, co pozwala na szybkie i efektywne przyswajanie materiału. Wiedza teoretyczna została wsparta licznymi przykładami wskazując na różnorodne sposoby jej praktycznego zastosowania.

Jeżeli chcesz kupić Realizacja usług w recepcji cz. 1 Kw. HGT.06. w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/realizacja-uslug-w-recepcji-cz-1-kw-hgt-06--isbn-9788389184924/658625