Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Ready for IELTS 2nd Edition Książka ucznia + kod online (bez klucza)

Rzetelne przygotowanie do egzaminówReady for IELTS rozwija cztery umiejętności językowe w kontekście zadań egzaminacyjnych. Wskazówki i sekcje egzaminacyjne wspierają studentów w jeszcze lepszym przygotowaniu do egzaminów.Warto wiedzieć: Dwustronicowa sekcja powtórzeniowa podsumowująca każdy rozdział to dodatkowa praktyka przed egzaminem. Specjalne sekcje Ready for… podpowiadają, jak radzić sobie z poszczególnymi typami zadań na egzaminie. Podręcznik kładzie szczególny nacisk na bardziej skomplikowane zagadnienia językowe, np. związki wyrazowe, czasowniki frazowe, transformacje i wyrazy o podobnym znaczeniu. Modelowe odpowiedzi z oceną egzaminatora są znakomitym wsparciem w rozwijaniu umiejętności pisania. Zeszyt ćwiczeń zawiera dodatkowe zadania doskonalące czytanie i pisanie w języku angielskim. Książka nauczyciela zawiera 5 testów powtórzeniowych i jeden pełny test w formacie egzaminu IELTS, co pozwala oswoić uczniów z formą zadań.

Jeżeli chcesz kupić Ready for IELTS 2nd Edition Książka ucznia + kod online (bez klucza) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/ready-for-ielts-2nd-edition-ksiazka-ucznia--kod-online-bez-klucza--isbn-9781786328632/486744