Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Psychopaci

Co tkwi w umyśle psychopaty? Doświadczony psychiatra zaprasza do miejsca, w którym znajdują się sprawcy najbardziej przerażających zbrodni, pozwalając czytelnikowi z bliska przyjrzeć się rzeczywistości, jaka przeciętnemu człowiekowi nie mieści się w głowie.

Doktor Stephen Seager przedstawia swoje doświadczenia z rocznej pracy w szpitalu psychiatrycznym Gorman State, któremu nieprzypadkowo nadano złowrogo brzmiące miano "Gomory". To w tym miejscu, na oddziale C, zgromadzeni zostali na leczeniu najbardziej niebezpieczni psychopaci w Stanach Zjednoczonych. Za mającym ponad 6 metrów wysokości murem, w pozornie elegancko wyglądającym miejscu swoje życie wiodą seryjni mordercy, matkobójcy i wielu innych ludzi, którzy z zimną krwią dokonali najbardziej odrażających zbrodni.

Seager widział już wiele, ale to, co zobaczył za bramami "Gomory", zadziwiło nawet jego. W swojej fascynującej książce "Psychopaci" przybliża czytelnikowi świat, który ludzie z zewnątrz znają jedynie z filmów, szukając jednocześnie odpowiedzi na pytanie, co popycha człowieka do czynów takich jak popełniane przez bohaterów książki.

W szpitalu Gorman State notorycznie dochodzi do aktów przemocy, na porządku dziennym jest przemyt, a pacjenci, by przetrwać, tworzą z dostępnych im przedmiotów prymitywne narzędzia, które pozwolą im obronić się przed innymi lub samemu zaatakować. Lekarze sami na każdym kroku muszą być bardzo uważni, bo jeden niewłaściwy ruch może się dla nich skończyć tragicznie. Ta przerażająca rzeczywistość oddziału C bywa przepełniona strachem, ale nierzadko także czarnym humorem, co autor idealnie oddaje w swoich wspomnieniach spisanych ze szczerością i odpowiednim dystansem. Dla czytelnika to niezwykła okazja bezpiecznego zajrzenia do świata jak z sennego koszmaru.

Jeżeli chcesz kupić Psychopaci w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/psychopaci-isbn-9788381950466/551234