Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Przyjmij Jezusa jak Przyjaciela Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta jest bez wątpienia niezapomnianym spotkaniem z Panem Jezusem. To dzień, który wspomina się jako jeden z najpiękniejszych w życiu. To także wielkie święto rodzinne. Ten elegancki album będzie niezwykle cenną pamiątką tego dnia, bowiem jego znaczenie na kolejnych stronicach odsłoni ukochany Ojciec Święty Jan Paweł II. Jego głębokie, niezapomniane słowa skierowane do dzieci stanowią wyjątkowe zaproszenie do przyjaźni z Panem Jezusem.Ponadto modlitwy, które w nim znajdziecie, nauczą Wasze dziecko rozmawiać z Jezusem jak z prawdziwym Przyjacielem. Przewidzieliśmy również miejsce na życzenia, na wklejenie pamiątkowych zdjęć i wpisanie ważnych informacji związanych z tą uroczystością.To wszystko sprawia, że ten album pomoże Waszemu dziecku odkryć i zrozumieć tajemnicę Pierwszej Komunii Świętej!
Jeżeli chcesz kupić Przyjmij Jezusa jak Przyjaciela Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/przyjmij-jezusa-jak-przyjaciela-pamiatka-pierwszej-komunii-swietej-isbn-9788377973325/394981