Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Przygotowywanie konwencjonalnych obrabiarek skrawających do obróbki Podręcznik do nauki zawodów M.19

Przygotowywanie konwencjonalnych obrabiarek skrawających do obróbki Podręcznik do nauki zawodów M.19

Kategorie:
Podręcznik do nauczania w zawodach technik mechanik oraz operator obrabiarek skrawających realizujący treści z zakresu pierwszej części kwalifikacji M. 19 (przygotowywanie konwencjonalnych obrabiarek skrawających do obróbki). W podręczniku przedstawiono zagadnienia niezbędne do zrozumienia zasad budowy oraz działania różnych konwencjonalnych obrabiarek skrawających: tokarek, frezarek, strugarek i przeciągarek, wiertarek oraz urządzeń do obróbki ściernej, a także systemów obróbkowych stosowanych w procesach wytwarzania wykorzystujących obróbkę skrawaniem. Na końcu rozdziałów i działów znajdują się pytania, dzięki czemu uczeń może sprawdzić nabyte wiadomości.
Jeżeli chcesz kupić Przygotowywanie konwencjonalnych obrabiarek skrawających do obróbki Podręcznik do nauki zawodów M.19 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/przygotowywanie-konwencjonalnych-obrabiarek-skrawajacych-do-obrobki-podrecznik-do-nauki-zawodow-m-19-isbn-9788302156168/402129