Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Przeszłość i dziś 1 Część 1 Starożytność i średniowiecze Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoła Ponadpodstawowa (PP)

Seria Przeszłość i dziś uczy interpretacji tekstów literackich z przeszłości, by lepiej rozumieć i interpretować siebie i współczesną kulturę. Wprowadza zintegrowaną z literaturą naukę o języku i szerokie konteksty: biograficzne, filozoficzne, historyczne oraz te związane z historią sztuki.Podręcznik przygotowany we współpracy wydawnictw Stentor oraz WSiP.Seria Przeszłość i dziś uczy interpretacji tekstów literackich z przeszłości, by lepiej rozumieć i interpretować siebie i współczesną kulturę. Wprowadza zintegrowaną z literaturą naukę o języku i szerokie konteksty: biograficzne, filozoficzne, historyczne oraz te związane z historią sztuki.Podręcznik przygotowany we współpracy wydawnictw Stentor oraz WSiP. Szkoła ponadpodstawowa.

Jeżeli chcesz kupić Przeszłość i dziś 1 Część 1 Starożytność i średniowiecze Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoła Ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/przeszlosc-i-dzis-1-czesc-1-starozytnosc-i-sredniowiecze-podrecznik-zakres-podstawowy-i-rozszerzony-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788363462659/519855