Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych. Tom 2. Ewidencja księgowa - ćwiczenia

Prowadzenie ksiąg rachunkowych. Tom 2. Ewidencja księgowa - ćwiczenia

Książka jest przeznaczona dla uczniów techników kształcących się w zawodzie technika rachunkowości. Może być wykorzystywana również przez studentów rachunkowości i osoby wykonujące zawód księgowej/księgowego. W książce zawartych jest 107 ćwiczeń z zakresu ewidencji składników aktywów i pasywów oraz ewidencji składników przychodów i kosztów, a na końcu zamieszczonych jest 5 ćwiczeń całościowych, obejmujących wszystkie zagadnienia występujące zarówno w pierwszej, jak i drugiej części książki. Dużą zaletą książki jest umieszczenie w niej schematów kont oraz wzorów dokumentów, które powinny być uzupełnione przez osoby korzystające z książki. Ćwiczenia zawarte w książce mogą być wykorzystywane zarówno w trakcie zajęć lekcyjnych – stanowiąc ich urozmaicenie, jak i jako źródło prac domowych dla uczniów. Dla osób, które przygotowują się do egzaminu zawodowego z kwalifikacji EKA.07 Prowadzenie rachunkowości i powtarzają materiał obejmujący zasady rachunkowości – książka będzie cennym źródłem różnorodnych zadań.

Jeżeli chcesz kupić Prowadzenie ksiąg rachunkowych. Tom 2. Ewidencja księgowa - ćwiczenia w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/prowadzenie-ksiag-rachunkowych-tom-2-ewidencja-ksiegowa---cwiczenia-isbn-9788377351291/1417239