Prima - Los geht's! · Deutsch für Kinder Band 2 Schülerbuch mit Audios online
Autorzy: Luiza Ciepielewska-Kaczmarek, Angelika Lundquist-Mog, Susanne Sperling, Aleksandra Obradovic, Giselle Valman
Prima – Los geht's! to trzyczęściowy kurs do nauki jezyka niemieckiego:
• przeznaczony dla dzieci od 9 roku życia, rozpoczynających naukę języka niemieckiego w klasie 3,4,5
• prowadzący przez zabawę do poziomu językowego A1
• przygotowujący do Goethe-Zertifikat A1: Fit in Deutsch 1
W jaki sposób można zapoznać dzieci z życiem w krajach DACH? Najlepszym sposobem jest umożliwienie im uczestnictwa w życiu dzieci w tym samym wieku z tego regionu. Przyjaciele Emil, Lukas, Mia, Tom i Lotte oraz ich pies Socke prowadzą dzieci od ósmego roku życia przez serię podręczników Prima – Los geht’s! W tym procesie uczniowie towarzyszą bohaterom podręcznika w życiu codziennym, w szkole, w czasie wolnym i w rodzinie.
Dzięki ciekawym filmom animowanym, urozmaiconym ćwiczeniom z gramatyki i fonetyki, kartom pracy i zabawom językowym oraz licznym powtórkom dzieci utrwalają poznane struktury i zwroty.
Podręcznik Prima – Los geht's! Deutsch für Kinder Schülerbuch A1 składa się z 8 rozdziałów. Każdy rozdział obejmuje około czterech lekcje (po 45 minut każda) i zawiera zadania realizujące założenia Europejskiego Portfolio Językowego. Podręcznik składa się z 80 stron
Prima – Los geht's! jest dostępny w wersji interkatywnej zarówno dla nauczyciela jak i dla ucznia.
Części składowe kursu i materiały dodatkowe:
Prima - Los geht's! · Deutsch für Kinder Band 1 Schülerbuch: podręcznik (ISBN 9783065206259)
Prima - Los geht's! · Deutsch für Kinder Band 1 Arbeitsbuch: zeszyt ćwiczeń (ISBN 9783065206273)
Prima - Los geht's! · Deutsch für Kinder Band 2 Schülerbuch: podręcznik (ISBN 9783065206266)
Prima - Los geht's! · Deutsch für Kinder Band 2 Arbeitsbuch: zeszyt ćwiczeń (ISBN 9783065206280)
Prima - Los geht's! · Deutsch für Kinder Band 3 Schülerbuch: podręcznik (ISBN 9783065206389)
Prima - Los geht's! · Deutsch für Kinder Band 3 Arbeitsbuch: zeszyt ćwiczeń (ISBN 9783065206396)
Komponenty kursu dostępne osobno:
• Podręcznik z dostępem do platformy cornelsen.de (e- booki z różnymi typami licencji dla jednej osoby, klasy).
• Interaktywny podręcznik dla nauczyciela UMA plus na platformie cornelsen.de,
• Ćwiczenia (różnorodne ćwiczenia na powtórkę i rozwijanie umiejętności językowych oraz wspiernie mediacji językowej w formie papierowej i interaktywnej)
• Pliki audio dostępne w internecie.