Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Pracownia Ekonomiczna Część 2 Kwalifikacja AU.35 i EKA.05 Stan prawny na 1 kwietnia 2019 roku

Pracownia Ekonomiczna Część 2 Kwalifikacja AU.35 i EKA.05 Stan prawny na 1 kwietnia 2019 roku

Kategorie:

Ćwiczenia z zakresu rozliczeń podatkowych i obsługi programu finansowo-księgowego Rachmistrz GT i kadrowo-płacowego Microgratyfikant GT, są przeznaczone dla uczestników ośrodków kursowych, uczniów i słuchaczy szkół ekonomicznynch o różnych profilach.
W opracowaniu przedstawiono klasyfikację podatków oraz omówiono podatki bezpośrednie i pośrednie. Omówiono formy opodatkowania i ewidencji działalności gospodarczej w małych przedsiębiorstwach. Wyjaśniono zasady opodatkowania oraz formy karty podatkowej, na zasadach ogólnych według skali podatkowej, podatkiem liniowym i przy ryczałcie ewidencjonowanym. Przedstawiono ewidencję dokumentów w księdze przychodów oraz w podatkowej ksiedze przychodów i rozchodóww programie Rachmistrz GT.
Omówiono rejestry zakupów i sprzedaży VAT, deklaracje VAT-7, ewidencję wyposażenia, środków trwałych oraz inne urządzenia uzupełniające prowadzone przy opodatkowaniu osób fizycznych i prawnych.
Przedstawiono schemat obliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych. Ponadto ćwiczenia zawierają dwa testy samodzielnej kontroli podsumowujące omówiony materiał oraz rozwiązane ćwiczenia, które w wersji dla ucznia służą do samodzielnego wykonania przez niego.

Jeżeli chcesz kupić Pracownia Ekonomiczna Część 2 Kwalifikacja AU.35 i EKA.05 Stan prawny na 1 kwietnia 2019 roku w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/pracownia-ekonomiczna-czesc-2-kwalifikacja-au-35-i-eka-05-stan-prawny-na-1-kwietnia-2019-roku-isbn-9788360045268/539875