Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Polski 1000 najważniejszych słów wersja ukraińska (dla osób ukraińskojęzycznych)

Polski 1000 najważniejszych słów (wersja po ukraińsku)  to kompleksowy system nauki, oparty na metodach wspierających zapamiętywanie. Podręcznik zawiera ponad 260  różnorodnych ćwiczeń. Przeznaczony jest dla osób, które chcą samodzielnie opanować podstawy języka polskiego (A1-A2). Sprawdzi się również jako repetytorium dla wszystkich, którzy zamierzają przypomnieć sobie podstawowe słowa i ich użycie w codziennych wyrażeniach i zwrotach.

Książka składa się z 27 tematycznych rozdziałów, poświęconych takim zagadnieniom jak rodzina, życie codzienne, podróże, praca, zdrowie i transport. Wszystkim wprowadzonym słówkom towarzyszą przykłady ich użycia w codziennej komunikacji. Do każdej partii materiału przygotowano zestaw ćwiczeń z kluczem odpowiedzi, co pozwoli utrwalić poznane słowa i struktury językowe.

Skorzystaj z ogromnej liczby różnorodnych ćwiczeń:

    • podpisuj ilustracje i twórz własne obrazkowe minisłowniczki,
    • tłumacz poznane zdania i ucz się myślenia po polsku,
    • rozwiązuj ćwiczenia i utrwalaj nowy materiał,
    • poznawaj słówka w kontekście

 

Jeżeli chcesz kupić Polski 1000 najważniejszych słów wersja ukraińska (dla osób ukraińskojęzycznych) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/polski-1000-najwazniejszych-slow-wersja-ukrainska-dla-osob-ukrainskojezycznych--isbn-9788366237650/537598