Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Podstawy przedsiębiorczości podręcznik wydanie 2021 szkoła ponadpodstawowa (PP)

Podstawy przedsiębiorczości podręcznik wydanie 2021 szkoła ponadpodstawowa (PP)

Kategorie:

Podręcznik do przedmiotu podstawy przedsiębiorczości. Może być wykorzystywany przez uczniów liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych I stopnia – w klasach przeznaczonych dla absolwentów ośmioklasowej szkoły podstawowej.

Podręcznik jest zgodny z programem nauczania o tym samym tytule, opracowanym na zlecenie Ośrodka Rozwoju Edukacji (jednostki podległej MEN). Podręcznik został napisany tak, aby w interesujący dla uczniów sposób przedstawić wszystkie zagadnienia wymagane przez podstawę programową. W celu ich łatwiejszego zrozumienia zamieszczono wiele przykładów oraz informacji uzupełniających (m.in. praktycznych wskazówek, ciekawostek, wypowiedzi praktyków), a w celu ich zwizualizowania i przedstawienia w sposób bardziej przejrzysty tekst podręcznika uzupełniono licznymi tabelami, rysunkami i zdjęciami.

W wielu rozdziałach autorzy odwołują się do treści zamieszczonych w internecie, a adresy proponowanych przez nich stron internetowych mają postać skróconych linków oraz kodów QR, dzięki czemu czytelnicy w łatwy sposób mogą na nie wejść.

Jeżeli chcesz kupić Podstawy przedsiębiorczości podręcznik wydanie 2021 szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/podstawy-przedsiebiorczosci-podrecznik-wydanie-2021-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788377351215/645815