Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Podstawy Przedsiębiorczości. Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Podstawy Przedsiębiorczości. Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Kategorie:
Podstawy Przedsiębiorczości. Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik. Szkoła ponadpodstawowa

Nowe wydanie znanego i cenionego podręcznika „Krok w przedsiębiorczość” zostało uaktualnione o ostatnie zmiany w prawie podatkowym i prawie pracy obowiązujące od stycznia 2020 r. Aktualizacji uległy również dane statystyczne.
Podręcznikm  bardzo czytelnie podzielony na działy/ elementy, co ułatwia poruszanie się w zagadnieniach dotyczących ekonomii.
W czytelny i przyjazny sposób kształci wiele kluczowych, przydatnych w życiu codziennym kompetencji z zakresu przedsiębiorczości za pomocą elementu W praktyce.
Ułatwia zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce dzięki takiemu elementowi jak Przykład.
Kształci krok po kroku umiejętność wykonywania obliczeń ekonomicznych dzięki samouczkom Policz to!
Pomaga lepiej zrozumieć zagadnienia poruszane w toku lekcji dzięki elementowi Wokół nas, gdzie zaprezentowano ciekawe informacje na temat otaczającej nas przestrzeni gospodarczej.
Umożliwia poznanie zróżnicowanych opinii na temat ważnych zagadnień ekonomicznych dzięki fragmentom tekstów źródłowych zamieszczonych w : O tym się mówi!.
Umożliwia rzetelne powtórzenie wiedzy z poszczególnych rozdziałów za pomocą Podsumowań. Podręcznik „Krok w przedsiębiorczość” odpowiada na potrzeby młodzieży i ułatwia jej start w dorosłe życie, dzięki licznym elementom ułatwiającym kształcenie kluczowych umiejętności z zakresu podstaw przedsiębiorczości.

Liczba stron: 240
Format: 17.0 x 24.0 cm
Wydawnictwo: NOWA ERA
Jeżeli chcesz kupić Podstawy Przedsiębiorczości. Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik. Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/podstawy-przedsiebiorczosci-krok-w-przedsiebiorczosc-podrecznik-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788326738975/551739