Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Podręcznik Język polski 5 Odkrywamy na nowo Literatura XX wieku i współczesna

Podręcznik Język polski 5 Odkrywamy na nowo Literatura XX wieku i współczesna

Kategorie:

Podręcznik został dostosowany do wieloletniego użytku. Podręcznik. Język polski 5. Literatura XX wieku i współczesna jest przeznaczony do nauki w klasach trzecich szkół ponadgimnazjalnych. Podręcznik został przygotowany w taki sposób, aby kształcił wymagane na maturze umiejętności, a jednocześnie dawał uczniom satysfakcję z nauki przedmiotu. Chronologiczno-problemowy układ podręcznika tworzy przejrzystą i uporządkowaną strukturę, co ułatwia odbiór i naukę omawianych treści. Współistnieją w nim zagadnienia z zakresu podstawowego i rozszerzonego (oznaczone gwiazdką), a także tematy odnoszące się do kształcenia kulturowo-literackiego oraz językowego. Podręcznik ma ciekawą szatę graficzną - reprodukcje i liczne zdjęcia nie tylko ilustrują omawiane teksty, lecz także są zaproszeniem do rozmowy o dziełach sztuki. Na marginesach uczeń znajdzie informacje poszerzające jego wiedzę, definicje terminów literackich i językoznawczych, biogramy twórców.

Jeżeli chcesz kupić Podręcznik Język polski 5 Odkrywamy na nowo Literatura XX wieku i współczesna w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/podrecznik-jezyk-polski-5-odkrywamy-na-nowo-literatura-xx-wieku-i-wspolczesna-isbn-9788378794417/504117