Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Planeta Nowa. Klasa 7. Podręcznik do geografii dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2020-2022

Zapewnia bardziej efektywne nauczanie geografii w klasie 7 dzięki udoskonalonemu układowi treści (wplecenie tematów z rozdziału Relacje między elementami środowiska geograficznego do poszczególnych rozdziałów podręcznika).

Umożliwia przypomnienie i rozwinięcie najważniejszych umiejętności z klas 5 i 6 dotyczących pracy z mapą dzięki materiałowi dodatkowemu Praca z mapą na lekcjach geografii zamieszczonemu na początku podręcznika.

Ułatwia zrozumienie treści dotyczących geografii fizycznej Polski dzięki elementowi Aby lepiej zrozumieć zawierającemu podstawowe treści z geografii fizycznej ogólnej.

Pozwala na rozpoczęcie przygotowań do egzaminu ósmoklasisty z geografii za pomocą bloku Wiesz, umiesz, zdasz.

Rozbudza pasję poznawania świata poprzez atrakcyjne strony Oczami podróżnika, zawierające ciekawostki oraz wspaniałe fotografie z różnych zakątków Polski.

Umożliwia kształcenie umiejętności pracy z mapą dzięki dużym i czytelnym mapom ogólnogeograficznym Europy i Polski zamieszczonym na wklejce na końcu podręcznika.

Numer dopuszczenia: 906/3/2019/z1

„Planeta Nowa” to seria do nauki geografii w szkole podstawowej. Zapewnia płynne wejście w fascynujący świat geografii po kursie przyrody. Dzięki nowoczesnym, atrakcyjnym elementom graficznym rozbudza zainteresowanie przedmiotem.

Jeżeli chcesz kupić Planeta Nowa. Klasa 7. Podręcznik do geografii dla klasy siódmej szkoły podstawowej w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/planeta-nowa-klasa-7-podrecznik-do-geografii-dla-klasy-siodmej-szkoly-podstawowej-isbn-9788326737480/552871