Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Pioneer Plus Pre-Intermediate Student's Book Nowa Podstawa Programowa 2019 - PP

Pioneer Plus Pre-Intermediate Student's Book Nowa Podstawa Programowa 2019 - PP

Kategorie:
Najnowsza seria podręczników Pioneer Plus, stworzona, by spełnić wymogi podstawy programowej kształcenia ogólnego obowiązującej od 1 września 2019 r. i obejmuje wszystkie treści określone w tej podstawie programowej dla czteroletniego liceum ogólnokształcącego i pięcioletniego technikum.
Seria cechuje się bardzo ciekawym i aktualnym doborem tematów, co pozytywnie wpływa na motywację uczniów, a oprócz dobrego przygotowania do egzaminu maturalnego, koncentruje się na doskonaleniu kompetencji językowej. Nauczany język jest autentyczny i często osadzony w żywych dialogach, a w sekcjach dotyczących gramatyki i sprawności pisania dominuje podejście indukcyjne, co jest wartościowe dla ucznia.
Jeżeli chcesz kupić Pioneer Plus Pre-Intermediate Student's Book Nowa Podstawa Programowa 2019 - PP w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/pioneer-plus-pre-intermediate-students-book-nowa-podstawa-programowa-2019---pp-isbn-9786180534702/539193