Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

PHP i MySQL Tworzenie stron WWW Vademecum profesjonalisty

PHP i MySQL Tworzenie stron WWW Vademecum profesjonalisty

Kategorie:
Język PHP i serwer bazy danych MySQL to niezwykle popularne narzędzia o otwartym kodzie źródłowym. Wiele świetnych, dynamicznych stron WWW powstało właśnie dzięki połączeniu tych dwóch narzędzi. Ogromne możliwości PHP oraz elastyczność i szybkość MySQL, bezustanne rozwijanie tych technologii, a także niezawodna i chętna do pomocy społeczność sprawiają, że tworzenie profesjonalnych, interaktywnych witryn WWW z wykorzystaniem synergii PHP i MySQL jest pracą przyjemną, efektywną i satysfakcjonującą!

Trzymasz w ręku piąte wydanie poradnika dla projektantów WWW, po który twórcy stron sięgają wyjątkowo często. Książka została poprawiona, zaktualizowana o PHP 7 i rozszerzona o prezentację najnowszych możliwości MySQL. Zawiera przejrzysty opis podstaw PHP oraz konfiguracji i pracy z bazą danych MySQL. Przedstawiono w niej zasady poprawnego projektowania, pisania i wdrażania aplikacji. Uwzględniono też zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i uwierzytelniania użytkowników oraz implementacji takich rozwiązań w rzeczywistych witrynach WWW. Nie zabrakło tu również gruntownego wprowadzenia do zagadnienia integracji części klienckiej i serwerowej aplikacji internetowych za pomocą JavaScriptu.

Najważniejsze zagadnienia przedstawione w książce to:

podstawowe konstrukcje PHP i ich poprawne stosowanie
projektowanie, tworzenie i utrzymywanie bazy danych SQL jako elementu aplikacji WWW
zaawansowane techniki PHP i funkcje MySQL
usuwanie błędów i ich rejestrowanie w pliku dziennika
korzystanie z frameworka Laravel
integracja aplikacji z mediami społecznościowymi
PHP i MySQL —klasyczne rozwiązanie dla niezawodnych, dynamicznych witryn!
Jeżeli chcesz kupić PHP i MySQL Tworzenie stron WWW Vademecum profesjonalisty w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/php-i-mysql-tworzenie-stron-www-vademecum-profesjonalisty-isbn-9788328332560/473855