Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Perfekt 2 Podręcznik + kod Interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń

Perfekt 2 Podręcznik + kod Interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń

Kategorie:

PERFEKT Czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo.

PODRĘCZNIK Przejrzysty podział materiału lekcyjnego w 8 rozdziałach w układzie JEDNA STRONA = JEDNA LEKCJA Zadania na mówienie Und du? sprzyjające wykorzystaniu nabytej wiedzy i umiejętności do opowiadania o sobie i swoim świecie. Zestawienia słówek Wort f?r Wort effektiv i zwrotów Deutsch im Gespräch po każdej lekcji wraz z tłumaczeniami i nagraniami ułatwiającymi naukę prawidłowej wymowy. Lekcje kulturowe Land und Kultur i Landeskunde Leute, Alltag, Geographie i Kultur. Grammatik perfekt czyli przejrzyste tabele gramatyczne po każdym rozdziale. Kod dostępu do interaktywnego podręcznika i zeszytu ćwiczeń Kod dostępu zapewnia kompletne interaktywne wersje podręcznika oraz zeszytu ćwiczeń: wszystkie nagrania audio i wideo, w pełni interaktywne zadania do każdej lekcji, raporty podsumowujące wykonanie zadań. Interaktywny podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń pozwalają na wykonanie wszystkich zadań w trybie online.

Wykonane zadania oraz raporty podsumowujące wyniki są w każdej chwili dostępne dla nauczyciela. Kod dostępu jest ważny przez 24 miesiące od daty aktywacji i można go aktywować tylko na jednym urządzeniu. Dla uczniów: Kod odblokowuje dostęp do platformy uczniowskiej edesk.pearson.pl, na której umieszczone są Interaktywne eBooki. Dla nauczycieli: Nauczyciel ma automatyczny dostęp na edesk.pearson.pl do tych samych kursów i poziomów co w aplikacji ePanel. Logowanie jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych co do ePanelu oraz na www.pearson.pl.

Wymagania techniczne: Serwis edesk.pearson.pl działa poprawnie na większości urządzeń typu: tablety, smartfony, komputery stacjonarne, laptopy oraz tablice interaktywne i na monitorach dotykowych, na systemach Windows, Android oraz iOS. Do poprawnego działania zasobów edukacyjnych konieczne jest korzystanie z poniższych przeglądarek i systemów operacyjnych: Przeglądarki:Google Chrome (od wersji 32, oraz wyższe wersje), Mozilla Firefox (od wersji 27, oraz wyższe wersje), Apple Safari (od wersji 8 wzwyż), Microsoft Edge Systemy operacyjne:Microsoft Windows (wersje 7,8,8.1,10 i wyższe - minimum 2GB RAM), Apple Mac OSx (od wersji 10.8 i wyższe), Apple iOS (od wersji 7.1.2), Google Android (wersje 8, 9, 10 - 2GB RAM), Linux Aby zapewnić poprawną pracę ćwiczeń polegających na przeciąganiu elementów i rysowaniu, w przypadku systemu Microsoft Windows niekiedy konieczne jest ręczne uaktywnienie funkcji dotykowych w przeglądarce. Więcej informacj na temat minimalnych wymagań sprzętowych na edesk.pearson.pl w zakładce Dokumentacja.

Jeżeli chcesz kupić Perfekt 2 Podręcznik + kod Interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/perfekt-2-podrecznik--kod-interaktywny-podrecznik--interaktywny-zeszyt-cwiczen-isbn-9788378829799/553662