Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Password Reset A2+/B1 Zeszyt ćwiczeń Nowa Podstawa Programowa 2019 - (PP)

Password Reset A2+/B1 Zeszyt ćwiczeń Nowa Podstawa Programowa 2019 - (PP)

Kategorie:
Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która zacznie obowiązywać w szkołach ponadpodstawowych od września 2019 roku. Materiał zawarty w podręcznikach wprowadza nowe mikroumiejętności językowe i nowe typy zadań otwartych. Podręczniki pozwalają na systematyczne przygotowanie uczniów do matury podstawowej i rozszerzonej już od pierwszej części kursu. Dodatkowo Password Reset: Kładzie duży nacisk na bogactwo wprowadzanego słownictwa, zwłaszcza nauczanie pełnych zwrotów i wyrażeń. Wykorzystuje różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia).
Jeżeli chcesz kupić Password Reset A2+/B1 Zeszyt ćwiczeń Nowa Podstawa Programowa 2019 - (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/password-reset-a2-b1-zeszyt-cwiczen-nowa-podstawa-programowa-2019---pp--isbn-9788381520799/535320