Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Password 1 (A2/B1) Książka ucznia + Student’s CD (wersja wieloletnia)

Password 1 (A2/B1) Książka ucznia + Student’s CD (wersja wieloletnia)

Kategorie:

Password to nowa czteroczęściowa seria stworzona z myślą o polskich licealistach uczących się języka angielskiego. Kurs wspiera polskiego ucznia w problematycznych dla niego obszarach oraz zapewnia sukces na maturze nawet tym uczniom, którzy podejmują decyzję o wyborze poziomu egzaminu dopiero w klasie trzeciej. W podręczniku uwzględniono również potrzeby uczniów realizujących rozszerzony zakres podstawy programowej w szkole ponadgimnazjalnej. Warto wiedzieć Password zawiera zadania egzaminacyjne oraz uczy umiejętności wymaganych na maturze podstawoej i rozszerzonej, już od pierwszej części kursu, utrwala struktury leksykalno-gramatyczne poprzez różnorodne zadania na znajomość środków językowych, w tym w formacie maturalnym, wspiera polskiego ucznia poprzez zadania zwracające uwagę na typowo polskie błędy, często mylone wyrazy oraz podpowiedzi w otwartych zadaniach dyskusyjnych, proponuje elastyczne rozwiązanie dla osób o zróżnicowanym poziomie znajomości języka zadania Challange wprowadzają trudniejszy materiał z zakresu słownictwa, gramatyki i umiejętności językowych.

Jeżeli chcesz kupić Password 1 (A2/B1) Książka ucznia + Student’s CD (wersja wieloletnia) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/password-1-a2-b1-ksiazka-ucznia--student’s-cd-wersja-wieloletnia--isbn-9788376214344/404356