Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Oxford Repetytorium Ósmoklasisty Wieloletni Podręcznik

Oxford Repetytorium Ósmoklasisty Wieloletni Podręcznik

Kategorie:

Oxford Repetytorium Ósmoklasisty Wieloletni Podręcznik 

Wieloletni podręcznik z audio mp3 dostępny w ramach dotacji celowej oraz poza dotacją, w księgarniach.  Słownictwo do repetytorium dostępne również w przyjaznej formie w aplikacji Quizlett: https://quizlet.com/OxfordPolska

Można go używać zarówno równolegle z wiodącym podręcznikiem, jak i zamiast podręcznika, a także na zajęciach dodatkowych. Wśród autorów znalazły się polskie nazwiska, są to nauczyciele praktycy, doskonale znający realia polskich szkół i szczegółowe wymagania egzaminacyjne. Sam podręcznik jest nowoczesny, młodzieżowy, dynamiczny oraz bogaty – oto prawdziwe repetytorium na miarę XXI wieku! Podręcznik ma 200 stron, w tym 14 działów tematycznych z przejrzyście oznaczonymi sekcjami w rozdziale. Uczniowie znajdą w nim przydatne wskazówki dzięki którym nauczą się ważnych strategii egzaminacyjnych, a także dowiedzą się jakie pułapki mogą napotkać na egzamini Repetytorium zawiera wszystkie tematy egzaminacyjne (oznaczone w stopce na każdej stronie), a także wszystkie typy zadań egzaminacyjnych, które można łatwo odnaleźć na każdej stronie dzięki oznaczeniu literą E.

 

Podręcznik uzupełniają dodatki zebrane na końcu książki (endmatter)

 

  • Sekcja gramatyczna 
  • Bank funkcji językowych 
  • Bank wypowiedzi pisemnych 
  • Banki słówek i wyrażeń 
  • Arkusz egzaminacyjny 
  • Powtórki w lekkiej formie  
  • Sekcja lekcji na okres po egzaminie!

Jeżeli chcesz kupić Oxford Repetytorium Ósmoklasisty Wieloletni Podręcznik w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/oxford-repetytorium-osmoklasisty-wieloletni-podrecznik-isbn-9780194404853/495163