Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Oxford Matura Trainer Poziom podstawowy Teacher’s Book with audio CDs

Oxford Matura Trainer Poziom podstawowy Teacher’s Book with audio CDs

Kategorie:

Książka nauczyciela zawiera: - klucz odpowiedzi do ćwiczeń w Repetytorium - zapis nagrań - dwie płyty Class Audio CD. Oxford Matura Trainer. Teacher’s Book jest zgodny z obiema wersjami Oxford Matura Trainer. Poziom Podstawowy – wersją z kodem dostępu do Online Matura Trainer i wersją wieloletnią z płytą MP3. Oxford Matura Trainer • Indywidualizacja nauczania – zadania dodatkowe do wykorzystania jako praca domowa na platformie Oxford English Online pozwalają na dobór materiału do konkretnych potrzeb uczniów. • Elastyczność w doborze treści – bogaty zestaw materiałów dodatkowych dla ucznia i nauczyciela pomaga w atrakcyjny i skuteczny sposób przygotować uczniów do egzaminu. • Powtarzanie i testowanie – regularne powtórki, rozbudowany zestaw testów oraz próbnych egzaminów umożliwiają monitorowanie postępów w przygotowaniach do egzaminu. • Pisanie i mówienie – szczegółowe wskazówki, modelowe wypowiedzi i listy przydatnych zwrotów stanowią praktyczną pomoc w rozwijaniu umiejętności pisania i mówienia. • Znajomość środków językowych – zadania w podręczniku i na platformie Oxford English Online pozwalają na systematyczne i kompleksowe przygotowanie do nowej części egzaminu. • Optymalne wykorzystanie czasu przygotowania do egzaminu – ilość materiału w podręczniku umożliwia zrealizowanie wszystkich wymaganych zagadnień w ciągu jednego roku szkolnego.

Jeżeli chcesz kupić Oxford Matura Trainer Poziom podstawowy Teacher’s Book with audio CDs w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/oxford-matura-trainer-poziom-podstawowy-teacher’s-book-with-audio-cds-isbn-9780194203272/424295