Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Oxford Matura Trainer Poziom podstawowy.Repetytorium with Online Practice (Oxford English Online)

Oxford Matura Trainer Poziom podstawowy.Repetytorium with Online Practice (Oxford English Online)

Kategorie:

 

Nr akceptacji MEN: 688/1/2014 Trening maturalny nowej generacji: *Pełne przygotowanie do matury podstawowej w podręczniku *Interaktywna praca domowa do obu poziomów matury: *Indywidualizacja nauczania – zadania dodatkowe do wykorzystania jako praca domowa na platformie Oxford English Online pozwalają na dobór materiału do konkretnych potrzeb uczniów. *Elastyczność w doborze treści – bogaty zestaw materiałów dodatkowych dla ucznia i nauczyciela pomaga w atrakcyjny i skuteczny sposób przygotować uczniów do egzaminu. *Powtarzanie i testowanie – regularne powtórki, rozbudowany zestaw testów oraz próbnych egzaminów umożliwiają monitorowanie postępów w przygotowaniach do egzaminu. *Pisanie i mówienie – szczegółowe wskazówki, modelowe wypowiedzi i listy przydatnych zwrotów stanowią praktyczną pomoc w rozwijaniu umiejętności pisania i mówienia. *Znajomość środków językowych – zadania w podręczniku i na platformie Oxford English Online pozwalają na systematyczne i kompleksowe przygotowanie do nowej części egzaminu. *Optymalne wykorzystanie czasu przygotowania do egzaminu – ilość materiału w podręczniku umożliwia zrealizowanie wszystkich wymaganych zagadnień w ciągu jednego roku szkolnego.

Jeżeli chcesz kupić Oxford Matura Trainer Poziom podstawowy.Repetytorium with Online Practice (Oxford English Online) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/oxford-matura-trainer-poziom-podstawowy-repetytorium-with-online-practice-oxford-english-online--isbn-9780194429573/130306