Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Ortografia mimochodem - O rycerzu Grzegorzu z Rzeplina

Ortografia mimochodem - O rycerzu Grzegorzu z Rzeplina

Kategorie:

Książka „O rycerzu Grzegorzu z Rzeplina" to przygody dzielnego rycerza, który walczy z olbrzymem na zlecenie króla Brzęczka. Książka zawiera wyłącznie wyrazy z „rz".

Ilustracje: Kacper Wilk.

Wydanie w oprawie zintegrowanej, format: 18 x 25 cm, 64 strony

Joanna Białobrzeska proponuje naukę ortografii mimochodem. Bez stresu, wysiłku, zniechęcenia, a z lekkością, zainteresowaniem, humorem, niezauważalnie. Mózg w ten sposób kocha się uczyć – zapamiętując intrygujące, zabawne historie, którym towarzyszą pozytywne emocje.

ORTOGRAFIA MIMOCHODEM

Seria książek Joanny Białobrzeskiej to śmieszne, przerażające, zagadkowe opowiadania z różnych stron Polski. Bohaterowie książek walczą z olbrzymem, podróżują wehikułem czasu, rozwiązują zagadki kryminalne, a nawet żyją sobie spokojnie w króliczej rodzinie w okolicy Grójca.

Każda opowieść dotyczy jednej trudności ortograficznej. Autorka, opisując przygody rycerza Grzegorza, nie używa wyrazów z „ż”, a w historii o Żanecie i Błażeju w całej książce nie pojawia się ani jeden wyraz z „rz”. Dzięki temu dziecko przeżywa perypetie bohaterów i zapamiętuje ortogramy. Zabawne ilustracje dodatkowo pomagają w uczeniu się ortografii.
Wszystkie książki z tej serii zostały zilustrowane przez bardzo młodych artystów w ramach akcji "Wspieramy młode talenty".

Jeżeli chcesz kupić Ortografia mimochodem - O rycerzu Grzegorzu z Rzeplina w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/ortografia-mimochodem---o-rycerzu-grzegorzu-z-rzeplina-isbn-9788365571540/679867