Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Okulary

Wierszyk "Okulary" Juliana Tuwima znają wszyscy. Każdy z nas z przyjemnością słuchał go w dzieciństwie, więc dlaczego mielibyśmy odebrać tę przyjemność naszym dzieciom?

"Okulary" to zabawna historyjka o panu Hilarym, który zgubił swoje okulary. Próbuje odnaleźć je w kolejnych miejscach w domu i w końcu mu się to udaje. Ale gdzie je zostawił? Zabawne rozwiązanie wierszyka zostawiamy do odkrycia na nowo Tobie i Twoim dzieciom. Wierszyk wywoła wiele uśmiechu na twarzach pociech, a jego rytmika na pewno wciągnie je w historię i nie znudzi. Jakby nie było, na wierszu wychowało się już kilka pokoleń dzieci, które do tej pory potrafią zacytować jego fragmenty.

Niniejsze wydanie jest odpowiednie dla najmłodszych czytelników dzięki solidnym, tekturowym kartkom. Książeczka "Okulary" jest wytrzymała i dziecko może z powodzeniem wziąć ją we własne ręce bez ryzyka jej zniszczenia. Ponadto wszystkie linijki wiersza zostały opatrzone ślicznymi ilustracjami, które zatrzymają przy lekturze nawet najbardziej niecierpliwe dzieci. Na kolejnych stronach możemy obserwować zmagania pana Hilarego poszukującego okularów oraz towarzyszącego mu, sympatycznego jamnika.

Julian Tuwim jest poetą, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. To autor licznych wierszyków i bajek dla dzieci oraz wielu dzieł przeznaczonych dla dorosłych czytelników. W serii dziecięcej możesz znaleźć takie znane wierszyki, jak: "Abecadło", "Rzepka", "Zosia Samosia" czy "Lokomotywa". Wydań wierszy Tuwima jest bardzo dużo i możesz je również kupić zebrane w jednej książce, np.: "Julian Tuwim ? Wiersze dla dzieci" albo "Klasyka dla smyka. Julian Tuwim i Jan Brzechwa".

Jeżeli chcesz kupić Okulary w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/okulary-isbn-9788381068864/554486