Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Obsługa klienta oraz rozliczanie imprez i usług turystycznych cz. 1

Obsługa klienta oraz rozliczanie imprez i usług turystycznych cz. 1

Kategorie:

Obsługa klienta oraz rozliczanie imprez i usług turystycznych to najnowszy podręcznik dla uczniów szkół kształcących w zawodzie technik organizacji turystyki do kwalifikacji HGT.08.

Podręcznik zostanie wydany w dwóch częściach (planowany termin wydania części 2 to styczeń 2023 r.) i przygotowany zgodnie z aktualną podstawą programową kształcenia w tym zawodzie, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 15 lutego 2019 r. w sprawie ogólnych celów i zadań kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz klasyfikacji zawodów szkolnictwa branżowego.

Treść merytoryczną podręcznika wzbogacają zdjęcia, rysunki i tabele, co pozwala na szybkie i efektywne przyswajanie materiału. Wiedza teoretyczna została wsparta licznymi przykładami wskazując na różnorodne sposoby jej praktycznego zastosowania.

Jeżeli chcesz kupić Obsługa klienta oraz rozliczanie imprez i usług turystycznych cz. 1 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/obsluga-klienta-oraz-rozliczanie-imprez-i-uslug-turystycznych-cz-1-isbn-9788366796027/1426897